Reference

Láďo, děkuji za tvůj osobitý přístup, tvůj pohled zvenčí, tvé doporučení. Nenapadlo mě nikdy se podívat na věci jinak a více se zamyslet, jaký byl důvod neúspěchu, co mě vlastně ve skutečnosti trápilo. Než jsem šla do konzultace s tebou, nedávala jsem tomu moc šanci, že bych byla o něco nového obohacena. Ale… Uff. Najednou mám tolik energie a plánů. Nevím co dřív. S úsměvem kráčím a okolí se na mě také usmívá. Jako bych dostal recept na štěstí. Mockrát díky za tvoji dosavadní pomoc! Vyslechnutí, nasměrování, doporučení, konzultování, naplnění pozitivní silou.
Dáša
Ahoj Láďo, Ano, byl to strach, který mě brzdil promluvit před více lidmi. Po našem rozhovoru v neděli bych si na to i troufnul. Prostě byl strach silnější, což je chyba, jak si mi to říkal. Prostě se nebát. Aplikuju to i v práci nemít strach, i když se jim odpověď nebude líbit. Je to jejich problém, ne můj. Snažili se mě využívat, tak jsem jim to zatrhnul a to jen díky našemu rozhovoru v neděli, což je super. V bývalé práci mě taky využívali, ale nebyl jsem schopen jim nikdy odporovat, prostě jsem se chtěl zavděčit všem. Což ani nejde, jak jsme se bavili. Neuvědomoval jsem si, že jsem využívaný, dokud jsem nedal výpověď. Strach je nejhorší nepřítel, který je potřeba nějak překonat, i když to bude těžké. Díky za to.
Petr
Ahoj Láďo, především posílám ještě jedno velké Dík za správné nasměrování ve vztahu, někdy je to vážně výzva:-). Byl to s Vámi zas moc fajn víkend, moc mi to dalo. Vy jednoduše víte, co je třeba a šířit to od srdce je prostě nejvíc. Pořád jste oproti jiným víkendovým rozvojákům, které jsem absolvoval, na poloviční ceně, což málo kdo ví. Děkuji za to, že jste. O tom dalším rozvojáku s Vámi už uvažuji;-).
Marián
Ahoj Láďo, :-) děkuji za povzbuzující maily. Pozitivně myslím....resp. vnímám, že jsem jiná a hodně lidí v okolí mi to nějakou formou sděluje....byť i jen nevěřícným pohledem na mé nové formy řešení situací...denně vnímám cca 5 "zkoušek", které jsou mi předloženy a VIDÍM, že je prostě řeším jinak....že nekončí konfliktem, což byl můj nejčastější problém.... A teď to prostě není...a to je štěstí a dar....a jsem nekonečně pokorně vděčná, že se mi toho daru dostalo.... Nevím, zda tě i taková zpětná vazba zajímá, ale cítila jsem od prvního mailu dluh ti odepsat, dnes sis nám o to řekl a jsem ráda, že ten pocit nebyl lichý :-) Přeji vám také krásný čas a hodně sil pro podpírání nalomených duší :-) Přemýšlela jsem nad touto vaší prací (jednoduše řečeno pomáhat lidem navracet úsměv do jejich tváří) a opravdu ji hodnotím, jako záslužnou....prostě pomáháte....a to je téměř vzácnost...vážím si dobrých úmyslů
Jana
Ahoj Láďo, za osobní konzultaci (ohledně seznamování) moc děkuji, hodně mi pomohla. Postřehy jsem si zapsal hned po návratu domů a dal si je na plochu počítače. Trochu lituji toho, že jsem si nevzal psací potřeby přímo na konzultaci, bylo toho dost. Už plánuji účast na srpnovém táboře a alespoň vím, co mám udělat jinak. Spokojený jsem s konzultací jednoznačně byl. Jarda P.
Jarda P.
Mockrát děkuji za úterní konzultaci. Máte krásnou kancelář, kde se člověk začne hned cítit jako doma a veškerý stres opadne. Nečekala jsem, o čem všem se můžeme bavit, nad čím vším se mohu zamyslet. Nyní mám hlavu plnou nápadů, vylepšení, jak na sobě zapracovat. Děkuji, bylo to moc inspirativní setkání. Zdenka T.
Zdenka T.

KURZ: Jak podpořit radost ze života

30ti denní online kurz, který Vás naučí, co lze dělat pro vyladění vnitřní harmonie a spokojenosti. Jak cítit pocit radosti ze života co nejčastěji a nejintenzivněji.

Pomocí každodenních doporučení na osvědčené metody budete testovat, kolik pocitu spokojenosti Vám přináší, a které metody jsou pro Vás nejefektivnější.